O mnie

Z wykształcenia prawnik, z wyboru i zamiłowania fotograf. W 2007 r. rozpocząłem współpracę z pismem Regional Geographic, najpierw poprzez dostarczanie materiałów, a następnie jako szef działu fotograficznego. Pismo zajmowało się regionalną fotografią podróżniczą, skierowane było do młodzieży.
W międzyczasie dołączyłem do grona fotografów Okręgu toruńskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Byłem współautorem kilku wystaw fotograficznych, między innymi „W obiektywie Regional Geographic”, „Migawki z natury” zorganizowanej w ramach toruńskiego festiwalu Sztuka Natury 2009, czy też „Ulica Focha” na zlecenie Urzędu Miasta Bydgoszczy.
5 września 2009 w Toruniu odbył się pierwszy wernisaż mojej autorskiej wystawy „Brzeg” , która uzyskała honorowy patronat wojewody kujawsko-pomorskiego, drugi odbył się 29 stycznia 2010 r. w Bydgoszczy.
304466_458663537489091_1957205226_n

W 2012 roku zostałem Partnerem Expressu Bydgoskiego jako fotograf plebiscytu Dziewczyna Lata 2012. Moje zdjęcia były publikowane wielokrotnie na łamach tej gazety.

W grudniu 2012 roku otrzymałem Nagrodę Prezydenta Miasta Bydgoszcz w przeglądzie fotografii prasowej Regional Press Photo.

Regularnie prowadzę autorskie warsztaty dla początkujących i średnio-zaawansowanych, między innymi z pejzażu i reporterki. Od lutego 2010r. jestem wykładowcą Bydgoskiej Akademii Fotografii. Prowadzę również warsztaty z fotografii i obróbki graficznej dla Muzeum Fotografii przy Wyższej Szkole Gospodarki. W latach 2008-2010 pracowałem jako fotograf wojewody Kujawsko-pomorskiego. Aktualnie zajmuję się szeroko rozumianą działalnością reporterską i reklamową. Śluby fotografuję od 2007r., do teraz sfotografowałem około 150 par. Do moich klientów zaliczają się też firmy, urzędy, posłowie i muzycy.

Do 2011r. prowadziałem blog Hobby i pasja– zapraszam do przejrzenia również jego archiwów. Można mnie znaleźć na Facebook’u czy też na

Jak mogę Ci pomóc?

Mam spore fotograficzne doświadczenie- ponad 6 lat w branży foto, kilkaset tysięcy wykonanych zdjęć, wielu zadowolonych klientów. Posiadam klasyczny gust i w tradycyjnej stylistyce wykonuję swoje zdjęcia. Nie reżyseruję ujęć, staram się być niewidzialny a jednocześnie w centrum wydarzeń.
Jak rozumieć klasycznie? Dla mnie klasyka to proste, ale zawsze modne fotografie. Pokazanie uczucia danej pary, osoby czy wydarzenia bez ingerencji w otoczenia. W stylistyce swoich zdjęć staram się nawiązywać do najlepszych tradycji fotoreporterów połowy ubiegłego wieku. Swoim klientom nie każę skakać, kopać grobów czy wygłupiać się w sztuczny sposób, mimo że tego typu zdjęcia są aktualnie modne. Tradycyjne zdjęcia, które proponuję, raczej nie wyjdą z mody i za 20 lat będziecie oglądać je z równą przyjemnością.
Jeżeli szukasz kogoś dyskretnego i jednocześnie chcesz być spokojny/spokojna o swoje zdjęcia, jestem właściwym człowiekiem.